Liverpool Academy - SK Střešovice 25-27 October 2023

Liverpool International Football Academy - SK Střešovice 1911 - 25-27 October 2023  

Zúčastněte se jedné z fotbalových škol roku 2023 s profesionálními trenéry z fotbalové akademie Liverpool International Football Academy! Právě teď se můzete zaregistrovat do fotbalové školy na rok 2023.

ZAREZERVOVAT HNED!

SK Střešovice 1911, 25-27 October 2023

Vítejte na fotbalové akademii v FC Liverpoolu andSK Střešovice 1911 25.-27. October 2023

FC Liverpool odpovídá za sportovní obsah a organizaci akce. Fotbalová škola probíhá ve spolupráci s SK Střešovice 1911 .

Uschovejte prosím potvrzení objednávky, abyste měli přehled o její specifikaci.

Poznámka: Potvrzení objednávky obdrzíte e-mailem.

TRENÉŘI / INSTRUKTOŘI

Všichni instruktoři jsou profesionální trenéři, kteří jsou zaměstnáni v Liverpoolu FC. Jejich úkolem je trénovat a vést mladé fotbalisty.

ÚČASTNÍK

Účastníci jsou ve věku 6 az 14 let

Asi týden před začátkem fotbalové školy se opět ozveme s informacemi o registraci, check-in a check-out.

Liverpoolská fotbalová škola nenese odpovědnost za účastníky mimo dohodnuté tréninkové časy. Rodiče účastníků musí zařídit vlastní ubytování.

SKUPINY / KATEGORIE

Věkové skupiny jsou uvedeny pro rok 2023. Například účastníci, kteří se narodili v roce 2013, budou zařazeni do skupiny 10 NAROZENI 2013.

Pokud se v rozevíracím seznamu neobjeví konkrétní skupina, tak je ji? plná. Kontaktujte [email protected] a pozádejte o informaci o volných místech, in english please.

Registrace účastníků do mladší věkové skupiny, nez odpovídá roku narození, není mozné. Pokud však účastník bězně trénuje ve starší věkové skupině, můze být hlášen ve skupině, která odpovídá věku účastníka plus jeden rok (od roku narození).

Pravidelně probíhá kontrola, zda jsou ve skupinách volná místa. Skupiny s nedostatečným počtem registrací jsou seskupovány s jinými skupinami.

DOBY TRÉNINKU

Trénujeme od 10 do 15 hodin. Přítomnost nutná nejpozději v 9:30.

Asi týden před začátkem fotbalové školy se opět ozveme s informacemi o registraci, check-in a check-out.

SETKÁNÍ RODIČŮ

První den se v 09:40 uskuteční setkání rodičů.


NAŠE VÝHODY

• Školení s profesionálními trenéry z Liverpoolu

• dovednostní testy LFC Academy

• Workshopy LFC Academy

• Medaile pro vítěze

• Certifikát

• Vyhodnocení

• Fotbalový míč

• Ovoce

• The Liverpool Way Award

VĚDĚLI JSTE, ZE?

The Liverpool Way Award

On each of our LFC International Academy camps a winner of the Liverpool Way award is selected. This prestigious award is presented by the coaches to the player who has best displayed the LFC values of Ambition, Commitment, Dignity and Unity throughout the course.

Each winner will receive a 12-month subscription to LFC’s eAcademy, which is the club’s award-winning digital training app, to guide your individual skills development throughout the year. Within the eAcademy there are over 70 technical demonstration videos which include exclusive footage of LFC first team players performing the skills in the Premier League, accompanied by detailed LFC coach demonstration showing young players exactly what they need to focus on to master each technique.

At the end of each LFC International Academy course the LFC coaches will highlight on your player feedback form the specific skills that you should focus on to develop your game. The videos within the eAcademy will then guide your practice and keep you connected to LFC until your next course, allowing you to continue your development as well.

“The eAcademy gives you a unique insight into the skills we value the most at LFC" Jürgen Klopp, Manager. 

For more information see www.LFCeAcademy.com

DŮLEZITÉ

Týden před zahájením fotbalové školy jsou účastníkům zasílány informace o fotbalové škole. Proto je důlezité, aby byla e-mailová adresa správně zadána a aby byla poštovní schránka pravidelně kontrolována. Zkontrolujte prosím také slozku spam, jelikoz e-maily odesílané mnoha příjemcům současně někdy přichází do této slozky.

Welcome to LFC academy - see you

The registration deadline has passed or the event is fully booked